Červenec 2011

Jak se dostat k modelingu?

17. července 2011 v 22:56 | Melinda |  Články
Ano, to je častá otázka. Je to tak snadné, ale nejprve je nutné si položit otázky - Opravdu to chci? Mám na to?
Bohužel modeling je tvrdá dřina, slečna musí pěkně vypadat, mít zajímavý obličej, nebýt tlustá, ale mít krásné tělo, velká prsa jsou přítěž a čím vyšší, tím lepší. Při přehlídkách podpatky, snášet slintající chlapy při přehlídce spodního prádla a hlavně to nejdůležitější, modelka je pouze ramínko na šaty, která z vás je toto ochotna podstoupit? Vědět, že je "pouze" ramínko na šaty? Pokud vše splnuješ a nevadí Ti nic z toho co jsem napsala, jdi do toho.
Otázkou je jak?

První možností je rozesílání fotek do agentur, ano to můžeš dělat, nové tváře jsou vždy vítané, tak se toho neboj a vrhni se do toho, když se jim budeš zdát zajímavá, ozvou se Ti.
Další možností jsou castingy, to už je mnohem lepší možnost jak se k tomu dostat, je tam přímá komunikace a můžeš pořádně zapůsobit, ukázat co v Tobě je. Zjisti si ve svém městě kdy a kde jsou a zajdi tam :-) je to ta nejlepší možnost.
Dále se k tomu můžeš dostat přes své známé :-) všichni to známé .. přátelé si pomáhaj, rodina si pomáhá, o tom už víc snad mluvit ani nemusím :)
Co třeba různé soutěže krásy? I ty slibují krásnou kariéru ve světě modelingu a dokonce nejenom tam, stačí podat přihlášku, čekat a doufat.
A poslední možnost je ta nejtěžší, potká Tě štěstí a osloví Tě někdo z agentury a pozve Tě na casting. Dávej ale pozor, aby Tě takto nenapálil úchyl, bohužel i to se může stát :(

Snad jsem vám pomohla :-) další otázky piště do komentářů, ráda na ni napíšu celý článek :-)
Mějte se překrásně
Melinda

Jak nejlépe zhubnout?

11. července 2011 v 12:59 | Melinda |  Články
Ahoj , ahoj, ahoj! :-) Jak jsem slíbila, tak také dělám, slíbené otázky a odpovědi, začnu postupně po jedné, první nejčastější otázka je:
Jak nejlépe zhubnout?
Sama nemůžu uvěřit, že právě ted píšu o hubnutí, ale není v tom nic zlého, je to zdravé hubnutí! :-) Tak se připrav a čti!

1) změna stravy, je jasné, že když do sebe budeš cpát jeden smažák s hranolkama za druhým, že prostě nic dolů nedáš, proto musíš vyřadit smažené pokrmy, bílé pečivo, vepřové maso, naopak preferuj kuřecí maso, je dietní, není tučné! Zařad tmavé pečivo(když už opravdu musíš jíst každé ráno k snídani rohlík nebo toust). Zařad do svého jídelníčku syrovou nebo vařenou zeleninu, doporučuju vařenou mrkev, je to lepší než kilo čokolády! :-)
A jedna opravdu důležitá věc kterou si zapamatuj! Nepřesoluj zbytečně, solí šetři, protože udržuje vodu v těle! To znamená, že salámy jsou tabu, obsahují příliš mnoho soli která udržuje vodu v těle, nejenom že je to nebezpečné do budoucna :( (ted si říkáš, že budoucnost je vzdálená, ale opravdu je důležité se zdravě stravovat, tělo se Ti odvděčí nejenom tím, jak bude vypadat zvenčí, ale i uvnitř! Budeš zdravá a budeš se tím moci pyšnit!)
2) Dost o jídle, o tom jsme si řekli až příliš, pokud chceš mít krásné a pevné tělo, nezbyde nic jiného, než se trošku hýbat, jo já vím :( pohyb, opravdu hrozná záležitost, ale chceš být krásná ne?' :-) Tak proč si čas od času trochu nezaběhat na nějakým rotopedu, nebo neudělat pár sedůlehů, dřepů, není to nic tak otravného, protože stačí tomu věnovat kolem 40ti minut a do pěti minut po cvičení si dej banán nebo jablko, druhý den po cvičení bude klidový! Necvič, nech ten den na tvarování své postavy a další den zase cvič podle plánu a poté zase ulehni na gauč a sleduj televizi, čti si, bud na netu .. neuvěříš tomu, ale dokonce i přitom se spaluje! Sice o dost méně, ale spaluješ tím také :-) zapojují se totiž svaly které jsou potřeba ke sledování televize apod. :))
3) Nic se nemá přehánět, jídlo nevysazuj úplně, jez po menších dávkách ale za to často a pravidelně :-)

To je asi tak vše co bych vám k tomu tak chtěla říct :-) jestli máte nějaké otázky, napište do komentářů, odpovím vám :)
Beru na vědomí, že mi sem chodí i mladé slečny, toto je zdravá redukční dieta která je prospěšná každému člověku, nezávisle na věku!
Zdravě hubněte! :)
Melinda
Ikonka