Duben 2012

Foto

27. dubna 2012 v 22:15 | Melinda |  Fotogalerie
Dobrý večer všem mým věrným návštěvníkům, mám pro vás své aktuální fotky! :) Budu ráda, pokud mi napíšete svůj názor :)) děkuji :)


¨


Děkuji za vaše připomínky :)
dobrou noc! Mel

Klíč k dokonalé postavě

20. dubna 2012 v 17:11 | Melinda |  Články
Děkuju Vám, že i přes mojí dlouhou neaktivitu, jste na mne nezanevřeli a stále navštěvujete můj blog. Dnes jdu oslavit 51 fanoušků na FB mého blogu :D děkuju!! :))
Bude brzy léto, tak jsem si pro Vás na dnešní článek připravila nějaké tipy pro krásnou postavu do plavek.
1) Strava, na to jsem již psala článek http://melindac.blog.cz/1107/jak-nejlepe-zhubnout
2) Pohyb, pokud máte na telefonu OS Android, doporučuji si na Marketu stáhnout aplikace - Squats (na dřepy) a Sit ups(sedy lehy), mimochodem tyto aplikace najdete i na App Store :-) a pokud opravdu pravidelně cvičíte, docílíte skvělých výsledků.
Nepřestávejte se cvičením až když jste úplně unavené. Stačí když si třeba dáte denně 30 sedů lehů a 30 dřepů, poté si dejte banán nebo jablko a to stačí :-) doplnujte o sklapovačky nebo posilování s činkama. Ale rozhodně necvičte do vyčerpání, to je ta největší blbost! Zátěž si přidávejte nebo ubírejte v závislosti na tom, jak stačíte :-)

Chyby při hubnutí a cvičení:
1) Když si zacvičím, můžu si dát třeba čokoládu - jednu nebo dvě kostičky .. proč ne? Ale nesmí to být pravidlo! Výdej musí být vyšší než příjem a čokoláda je kalorická bomba, to stejné hamburger, jakmile si dáte jednu sušenku, můžete jít na pár hodin cvičit, abyste ze sebe vše dostali. Stojí Vám to za to?
2) Nebudu jíst a víc zhubnu - opak je pravdou, budou se Ti ukládat tukové zásoby, protože najednou tělu odebereš to, co celou dobu měl. Nejlepší je jíst pravidelně a hlavně od největší porce po nejmenší .. jak? Jednoduše - velká snídaně, svačinka, klasicky oběd, svačinka, ale s večeří to nesmíte přehánět, doporučuji si dát něco malého a lehkého. :-) Nejen, že se Vám bude dobře spát, ale pomůžete tím i svému tělu do plavek.
3) Budu hodně cvičit a víc spálím - tím, že budeš cvičit do sedření, si moc nepomůžeš, budeš akorát unavená a budou Tě ze všeho bolet svaly, nakonec další den se na cvičení stejně vykašleš. Není to vůbec dobré dělat. Lepší méně, než více.


Doporučuje se očistná dieta, není to redukční dieta, ale pomůže vám od škodlivin v těle, spočívá v tom, že tři dny jíš pouze jablka a na konci diety si dáš lžíci olivového oleje :-) Jablka obsahují vlákninu a ta dodává pocit sytosti. Určitě to nebude tak zlé, jak se zdá.

Hodně štěstí s krásnou postavou
ppa Mel

Zdravé, hladké, lesklé a ROVNÉ vlasy BEZ ŽEHLENÍ

17. dubna 2012 v 21:24 | Melinda |  Články
Přišel čas na vyhodnocení ankety, která byla k článku o žehlení vlasů. Anketa kdo si vlasy nechává přirozené a kdo je tepelně upravuje, dopadla půl na půl a pro tu první půlku mám navíc řešení :-) aby i ta mohla žehličku zahrabat hluboko do skříně a dlouho nepoužít.
Je snem snad každé holky mít krásné zdravé, dlouhé a rovné vlasy. Pokud k nim patříš i Ty, tak čti dál!
V čem je to kouzlo? Jmenuje se to brazilský keratin.. už jste o něm někdo slyšel? Jde o to, že vlas se potáhne keratinem, čímž se uzdraví a uhladí, to má za následek narovnání vlasů :-)
Keratin už ve vlasech nějakou dobu mám, proto vám napíšu svoji zkušenost. Nejdřív se samozřejmě musí aplikovat :-) a k tomu je potřeba - čistící šampon, keratin, hřeben, fén a žehlička na vlasy.
Postup je velmi jednoduchý, vlasy si umyjeme čistícím šamponem, vyfénujeme a naneseme pramínek po pramínku keratin(ne až úplně k hlavě), rozčešeme, aby tam nezůstalo přebytečné množství a necháme 40 minut působit. Poté vyfoukáme a vyžehlíme do hladka na 220°C. To je vše :-) ale všechno pěkné má i druhou stránku, nesmí se vlasy po následujících 48 - 72 hodin namočit a ani stáhnout do culíku!! Pokud se namočí, okamžitě se musí vyfoukat a zažehlit, jde o úplné zatvrdnutí keratinu a sepnuté jakkoliv vlasy nesmí být z toho důvodu, že by pak vlasy neměly pěkný tvar :-) bylo by to stejné, jako kdyby sis po umytí dala vlasy do gumičky a nechala je tak uschnout, bude tam pěkný hrbol.
Celá procedura vydrží kolem 3 měsíců a čím častěji se opakuje, tím víc se prodlužuje její životnost. Proto se pak vše opakuje jen třeba dvakrát do roka.
Já sama za sebe mohu říct, že vlasy mám krásné, hladké, rovné a lesklé tak, jako nikdy :) nemohu se dočkat další aplikace. Pokud máš vlasy zničené, chemlonové a suché od barvení nebo žehlení, určitě je to něco pro Tebe. Na nějaké masky a zázračné šampony zapomen, to je k ničemu.
Předem upozornuji, nechodte na brazilský keratin ke kadeřnici! Pokud si pročtete diskuze, nenarazíte na spokojené zákaznice. Mnohem lepší je zakoupit si rozlévaný keratin a udělat si ho doma sama :-) ušetříš hlavně mnoho tisíc(protože aplikace tam stojí nekřestanské peníze)pokud byste některá měla zájem, mám kontakt na výborného prodejce Coco Choco Keratinu. Investice není vysoká, za jedno použití dáte kolem 300 kč, pokud máte vlasy dlouhé asi tak jako já. Pokud kratší nebo delší, tak si cenu o trochu snižte nebo zvyšte :-)
Pokud máte otázky, ráda vám je všem zodpovím :-)
Pěkný den Mel :-)

17.4.2012, den kdy opět začínám psát

17. dubna 2012 v 13:23 | Melinda |  Články
Ahoooj!!
Marně jsem si myslela, že to bez blogu vydržím, tajně jsem se chodila dívat a přemýšlet, jestli ho znovu obnovit nebo ne. Až jsem si jednoho dne řekla ano. Vím už dlouhou dobu, že mi něco velmi chybí a nemohla jsem dopátrat toho, co mi vlastně chybí? Proč nejsem naplěna štěstím? Je to ona moje největší vášen a zábava - psaní :-) a kontakt s Vámi všemi skvělými lidičkami :-)
Všechny Vás znovu vítám na mém znovu obnoveném blogu!
Abyste si mě mohli představit, můj momentální vzhled je takový:
Já vím, strašné, strašné :-))) chce to ztmavit.
Mějte se zatím přenádherně a těšte se na nové články :-))
Papa Mel
Ikonka