Květen 2012

Focení 5.5.

12. května 2012 v 14:16 | Melinda |  Fotogalerie
Ahooj :) 5.5. před týdnem proběhlo focení s fotografem Markem Šnajdrem, jehož FB stránku můžete najít zde https://www.facebook.com/fotosnajdr :-) Byl to hezký den, focení ale ukončil déšt. Tak jsme vyrazili společně na nákupy, jak dopadly, můžete zjistit v předchozím článku a ted už se můžete podívat na povedené fotky:
Jak se vám líbí fotky? :-)
Mějte se krásně
Papa Mel

Oblečení do divadla

6. května 2012 v 1:23 | Melinda |  Fotogalerie
Krásný večer :-)
včera 5.5. proběhlo focení, které ukončil déšt. Během pár dnů sem přidám fotky. OVšem na dnešek jsem si připravila něco jiného :o) ten den jsem totiž byla také nakupovat, v úterý mám namířeno do divadla, proto jsem potřebovala něco nového. Něco, v čem tam nikoho nepotkám, doufám, že výběr byl dobrý.Jak se vám líbí moje nové oblečení?
Oblékli byste si ho do divadla?

Dobrou noc
Mel :-)

Jak na nejlepší opálení?

4. května 2012 v 14:52 | Melinda |  Články
Krásné slunečné odpoledne :-) vzhledem k nádhernému počasí jsem se rozhodla vám předat kouzlo nádherného a silného opálení.
Je to naprosto jednoduché, není v tom žádný opalovací krém, ani samoopalovací krém .. jde zde pouze o vodu. Určitě se nemůžeš nastříkat vodou a zalézt domů s tím, že budeš nádherně hnědá. Musíš si lehnout na sluníčko a stříkat, stříkat a stříkat. Jak je to možné? Voda působnost sluníčka několikanásobně "zvýší" svým odrazem, proto se u vody opálíš mnohem víc, než než někde na zahradě mezi kytkama :-)
Dávej pozor na spálení! Vždy počkej, dokud voda z těla nevyschne, ale okamžitě ji dodej, nenechávej svoje tělo na přímém sluníčku, protože nezapomen, že nejsi ničím namazaná.
Některé slečny trpí na vyrážku po sluníčku, namaž si ji panthenolem a poté ji schovej, s ní prostě na sluníčko nemůžeš :(


Co děláš pro perfektní opálení Ty?
Chodíš do solárka?

Sluňte se, černejte a mějte se krásně :-)
Papa Mel
Ikonka